DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Suşehri’nde..Dap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir beyi ilçemizde ağırladık
Yapımına başladığımız Canlı Hayvan pazarı ve Mezbahane alanında incelemelerde bulunduk. Perşembe pazarı olması nedeniyle Hayvan pazarında gözlemler yaptık. Özel girişimlerden olan ve yapımı tamamlanmak üzere olan bir işletmemizi inceledik. Özellikle bir haftadan beri ilçemiz açısından çok önemli kazanımlar sağladık ve bu uğurda önemli merhaleler katettik. İlçemizi adeta bir durak haline getirme gayretimiz devam ediyor. Bunun içinde bizlere destek veren sizlere teşekkür ediyoruz. İlçemizin bir muradını yerinde görmek üzere uzaklardan ilçemize teşrif eden DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. İnşaallah kendileri değerlendirmelerini yaparak bizlere bir müjde verecektir diye umud ediyoruz. Rahmet ve bereket mevsiminde, ilçemize adeta rahmet yağıyor.

Dap Başkanımız sayın Adnan Demir beyin yüksek ilgisi ile ilçemiz, özellikle çifçi kardeşlerimize yarayacak olan Meteorolojik Erken Uyarı Sistemi içinde adım atılmış oldu. İnşaallah bu sisteminde kurulumu için gereken çalışmaları başlatarak çiftçilerimizi önemli ölçüde rahatlatmış olacağız. Meteorolojik Erken Uyarı Sistemi ile hem don olayları, hem de hastalık olaylarına karşı erkenden tedbir alınarak, ürünlerde ekonomik kayıp engellenmiş olacak.


Özel teşebbüslerin yatırımları önemli bir yer tutmaktadır. Bu anlamda da Dap olarak bizler üzerimize düşeni yapmaya hazırız diyen Dap Başkanı Adana Demir, Suşehri gelişmeye, büyümeye açık ve elverişli bir konumda. Yatırımları güzel bir şekilde takip ederek sonuca varabilir. Bakanlıklarımızın destekleri önemli bir yer tutmaktadır. Her bakanlığımız, proje karşılığında her türlü desteğe açıktır. Suşehri bu konuda çok önemli yatırımlar alabilir.


Suşehri, Bağlantı yolları üzerinde, kavşak noktası durumunda olmanın önemini çok iyi değerlendirmelidir.
Bizler bir kez daha Dap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Adnan Demir beye Suşehri’mize gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ediyor, bundan sonrada ilgi ve alakalarının devam edeceğini umud ediyoruz.

Haber okunma sayısı: 618

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
SIVAS
 • DOLAR
  TL
 • EURO
  TL
 • BİST
 • ALTIN
  TL
 • Listelenecek kayıt bulunamadı

 • Listelenecek kayıt bulunamadı

 • Listelenecek kayıt bulunamadı